Çözüm Koleji

Çözüm Koleji

A big fan of open source and Ubuntu. Founder at joomlabuff

Website URL: http://joomlabuff.com/
Perşembe, 04 Ocak 2018 06:02

Teknoloji Bağımlılığı Semineri

Öğrencilerimize,teknoloji bağımlılığına yakalanmamaları ve teknolojiyi bilinçli kullanmaları amacıyla eğitim verildi.
İl Milli Eğitim Müdürlügü Psikolojik Danışmanı Esin Türkoğlu,İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Şube Müdürlüğünden Murat Kişin,Şahin Karaca,Gençlik ve Spor İl Müdürlüğunden Nil Özbay Işık,Diyanet İl Müftülüğünden Ahmet Erdinçli tarafından verilen eğitimde,teknolojinin faydaları ve zararları anlatıldı. Vermiş oldukları bilgilerden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Özel Çözüm Eğitim Kurumları müfettişi Mustafa ÖZKÖK Bey kurumumuzu ziyaret etti. Vermiş olduğu bilgilerden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.

Pazartesi, 25 Aralık 2017 06:32

Okulistik Sınavında Tam Puan...

Okulumuz 2-A sınıfı öğrencilerinden Furkan Gürtekin,Ulvi Kayra Sansar,Rüya Derviş ve Ramazan Doğan okulistik sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak büyük bir başarı göstermişlerdir. Kendilerini kutluyoruz.

Pazartesi, 25 Aralık 2017 06:31

Türkiye 1.'liği

Çözüm Koleji 3 A sınıfından Yagiz Mert Karabag Çözüm Yayınları Deneme Sınavında tüm soruları doğru cevaplandırarak 3. Sınıflarda Türkiye birincisi oldu .Kendisini ve öğretmenimiz Nilgün Taşkaldıran’ı tebrik eder nice başarılar dileriz.

Pazartesi, 25 Aralık 2017 06:27

Mevlana Haftası Programı

Okulumuzda,Büyük Türk mutasavvıfı ve düşünürü Mevlana Celalettin Rumi’nin Şeb-i Aruz 744’üncü vuslat yıl dönümü dolayısıyla anma etkinliği düzenlendi. Programda emeği geçen öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize kurumumuz adına teşekkür ederiz.

Pazartesi, 25 Aralık 2017 06:26

Mevlana Gezimiz...

Mevlana haftası dolayısıyla Mevlevihane gezimizi gerçekleştirdik. Bu ayın Erdemler Eğitimi olarak hem Edep ve Güzel Ahlak 'ı öğrendik hemde Mevleviliğin manevi atmosferini yaşadık..

Pazartesi, 25 Aralık 2017 06:25

İngilizce Öğretmenlerimiz Seminerde...

Okulumuzun ingilizce öğretmenleri İzmir’de düzenlenen ELT seminerine katılarak öğrencilerimiz için kendilerini geliştirmeye devam ediyor... 

Pazartesi, 11 Aralık 2017 10:37

Diyabet Konulu Seminer

Okul hemşiremiz tarafından gerçekleştirilen "Diyabet" konulu seminerimizle öğrencilerimizde farkındalık yarattık

Pazartesi, 11 Aralık 2017 10:34

Hijyen ve Sağlıklı Beslenme Sunumu

Bugün okulumuzda Beyaz Bayrak ve Ekoçözüm projeleri kapsamında ilkokul ve anasınıfı gruplarına Hijyen ve Sağlıklı Beslenme Semineri verilmiştir..

Pazartesi, 11 Aralık 2017 09:22

Akran Baskısı Konulu Seminer düzenlendi.

Okulumuz rehber öğretmeni Kader Karabağ ortaokul öğrencilerimize “Okulda şiddet ve akran baskısı “ konulu sunumu gerçekleştirdi.